ممکن حوادث زنجان اخبار حوادث

ممکن: حوادث زنجان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث ریزش آوار جان ۳ نفر را در خدابنده گرفت

رئیس مرکز مدیریت حوادث استان زنجان با اشاره به جان باختن سه تن در اثر ریزش کناره‌های چاه در اثر گودبرداری جهت امدادرسانی به یک مصدوم گفت: اوضاع یک فرد که داخل چ

ریزش آوار جان ۳ نفر را در خدابنده گرفت

عبارات مهم : حوادث

رئیس مرکز مدیریت حوادث استان زنجان با اشاره به جان باختن سه تن در اثر ریزش کناره های چاه در اثر گودبرداری جهت امدادرسانی به یک مصدوم گفت: اوضاع یک فرد که داخل چاه گرفتار شده است نامعلوم هست.

علیرضا زراعتچی در گفت وگو با تسنیم در زنجان اظهار داشت: ساعت یک و 39 دقیقه بامداد امروز پنج نفر به داخل یک گودال در اثر گودبرداری و ریزش کناره های گودال آن کردند که سه نفر جان خود را از دست دادند.

وی در مورد شرح این اتفاق ابراز کرد: عملیات امدادرسانی در روستای “استرود” زرین رود از توابع خدابنده از ساعت 16 و 47 دقیقه روز گذشته به علت مسمومیت یک نفر داخل چاه با گاز منواکسید شروع شد و یک دستگاه آمبولانس اورژانس، تیم کوهنوردی هلال احمر و آتش نشانی به محل اتفاق اعزام شدند.

ریزش آوار جان ۳ نفر را در خدابنده گرفت

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فورت های پزشکی استان زنجان افزود: به علت عدم وجود تجهیزات مورد نیاز با هماهنگی مسئولان محل تصمیم به گودبرداری از کناره چاه با یک دستگاه لودر گرفته شد که در ساعت یک و 15 دقیقه بامداد امروز به علت ریزش کناره های گودال پنج نفر به داخل آن سقوط می کنند.

وی با اشاره به اینکه دو نفر سالم و بدون هیچ گونه مصدومیت از زیر آوار بیرون می آیند، بیان کرد: دو نفر از نیروهای هلال احمر و یک نفر از مردم عادی بدون علائم حیاتی و با احیای قلبی ریوی به درمانگاه زرین رود اعزام می شوند که فوت دو نفر در درمانگاه تأیید و یکی از مصدومان به بیمارستان امیرالمومنین اعزام می شود ولی به علت شدت آسیب ها در آنجا فوت می کند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث استان زنجان با اشاره به جان باختن سه تن در اثر ریزش کناره‌های چاه در اثر گودبرداری جهت امدادرسانی به یک مصدوم گفت: اوضاع یک فرد که داخل چ

زراعتچی با اشاره به اینکه یک نفر داخل چاه هست، تصریح کرد: اوضاع فرد داخل چاه نامعلوم است.

واژه های کلیدی: حوادث | زنجان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: