ممکن حوادث زنجان اخبار حوادث

ممکن: حوادث زنجان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات محرمی فیکس می‌شود؟ ، حضور انصاری در ترکیب پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام

به گزارش خبرآنلاین؛ با توجه به مصدومیت و غیبت جلال حسینی، برانکو جهت خط دفاعی پرسپولیس در هفته اول لیگ هفدهم قصد استفاده از محمد انصاری در کنار شجاع خلیل زاده ر

محرمی فیکس می‌شود؟ ، حضور انصاری در ترکیب پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام

حضور انصاری در ترکیب پرسپولیس در هاله ای از ابهام/ محرمی فیکس می شود؟

عبارات مهم : برانکو

محمد انصاری در تمرینات پرسپولیس دچار مصدومیت جزیی شده است هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ با توجه به مصدومیت و غیبت جلال حسینی، برانکو جهت خط دفاعی پرسپولیس در هفته اول لیگ هفدهم قصد استفاده از محمد انصاری در کنار شجاع خلیل زاده را داشته ولی گویا انصاری دوباره مصدومیت کهنه به سراغ اش آمده و ممکن است او را از شرایط ایده آل دور کند. تا فردا نظر قطعی پزشکی راجع به حضور انصاری در ترکیب فیکس به برانکو می رسد.

محرمی فیکس می‌شود؟ ، حضور انصاری در ترکیب پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام

اگر انصاری جهت بازی با فولاد به آمادگی مدنظر نرسد حسین ماهینی نخستین گزینه جانشینی او خواهد بود. به این ترتیب صادق محرمی که با بدشانسی از ترکیب مهم دور شده است بود و یک هفته ای را در کنار تیم امید حضور داشت می تواند از همین هفته اول جهت پرسپولیس به میدان برود و توانایی هایش را جهت حضور ثابت در ترکیب قرمزها دوباره اثبات کند. البته آنطور که از آخرین تمرینات برانکو دریافت می شود او همچنان شایان مصلح را در قواره ترکیب مهم پرسپولیس نمی بیند و ممکن است به مانند فصل گذشته ماهینی در چپ؛ و محرمی را در سمت راست استفاده کند. شرایطی که باز هم به سود محرمی خواهد بود.

واژه های کلیدی: برانکو | مصدومیت | استفاده | پرسپولیس | محمد انصاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: